KievBuild 2016


логотип СтилАрм ТрейдБудівельний ринок демонструє тенденції до відновлення, тому саме час компанії «Стіларм ТРЕЙД» відвідати KievBuild 2016 - провідну виставку в галузі будівництва, яка проводиться з 2 по 4 березня 2016 р. на Броварському проспекті, 15.

Детальніше...

Нові краш-тести пристроїв для блокування доріг та болардів!

Логотип компанії ТіСОВсього лекілька місяців пройшло після успішного краш-тесту пристрою для блокування доріг класу К-12 (відповідність вимогам стандарту ASTM F 2656-07, M50), і тепер ми з гордістю повідомляємо про проведення серії з трьох краш-тестів:

Детальніше...

Технічний нагляд системи менеджменту на відповідність вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008


Логотип компанії СЖС Україна (SGS Україна)У липні 2015 року у Корпорації «ТСМ ГРУП» (Сертифікат відповідності № HU14/7373.00) та на фірмах, що входять до її складу:
- ТОВ «СТІЛАРМ» (Сертифікат відповідності № HU14/7373.01),
- ТОВ «ТіСО БЛОКЕРС» (Сертифікат відповідності № HU14/7373.02),
- ТОВ «ТІСО-ПРОДАКШИН» (Сертифікат відповідності № HU14/7373.03),
- ТОВ «ТІСО-СЕРВІС» (Сертифікат відповідності № HU14/7373.04), - відбувся технічний нагляд функціонуючої системи менеджменту на відповідність вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Детальніше...

Успішний краш-тест пристроя для блокування доріг К12!

Логотип компанії ТиСОПристрій для блокування доріг К12 успішно пройшов краш-тест для отримання сертифікату відповідності вимогам стандарту ASTM F 2656-07!

Детальніше...

Семінар «Актуальні питання організації контрольно-пропускних пунктів і захист від несанкціонованого проникнення транспортних засобів»

Логотип СтилАрмКомпанія СтілАрм, що входить до складу Корпорації ТСМ ГРУП, 25 червня
2015 року провела навчальний семінар «Актуальні питання організації контрольно-пропускних пунктів і захист від несанкціонованого проникнення транспортних засобів».

Детальніше...

Додано розділ «Система керування паркуваннями»

Логотип СтілАрмВ розділі «Система контролювання доступу (S’TERN)» додана сторінка «Система керування паркуваннями», в якій відвідувачі зможуть ознайомитися з нашою новою розробкою – автоматичною паркувальною системою (програмним забезпеченням з безліччю гнучких налаштувань і спеціальних функцій).

Запрошення на міжнародні виставки

Логотип групи компаній ТіСОШановні партнери!

Група компаній «ТіСО», яка входить до складу Корпорації «ТСМ ГРУП», рада запросити Вас відвідати наші стенди на міжнародних виставках по всьому світу: Лондон, Ессен, Київ, Пекін, Дубай. Таким чином, наша компанія максимально розширює географію своєї присутності, з метою бути ближче і доступніше нашим клієнтам. Тепер кожен може вибрати найбільш зручне місце, щоб зустрітися з нами, подивитися і оцінити нашу продукцію і укласти взаємовигідні контракти!

Детальніше...

Ділова поїздка в Сенегал

Логотип групи компаній ТіСОТехнічний фахівець нашої компанії у минулому місяці здійснив поїздку до наших клієнтів в Дакар, Сенегал. Під його керівництвом, партнери з Сенегалу виконали встановлення протитаранного пристрою та повнозростових турнікетів Sesame-Twin.

Детальніше...

Зниження цін на послуги з металообробки

Логотип групи компаній ТіСОГрупа компаній «ТіСО» рада повідомити про зниження цін на послуги з комплексної металообробки (лазерна порізка металу, плазмова порізка металу, рубка металу, згинання металу, порошкове фарбування металу).

Детальніше...

Розпродаж обладнання водяного пожежогасіння Minimax

Логотип компанії СтілАрмУВАГА!

З 10 квітня 2014 року компанія "СтілАрм" влаштовує розпродаж обладнання водяного пожежогасіння Minimax виробництва Німеччини.

Детальніше...

Розпродаж дверей зі складу

УВАГА!

З 13 марта 2014 року компанія "СтілАрм" влаштовує розпродаж дверей!

Детальніше...

Акція. Зниження цін на Promat

Логотип компанії PromatКомпанія "СтілАрм" оголошує про початок акції на вогнезахисні плити виробництва Promat, Німеччина. З 9 грудня 2013 р. по 18 квітня 2014 р. ви можете придбати плити PROMATECT-L500 за неймовірно вигідною ціною 40 Євро/м.кв. *

 

Детальніше...

Металообробка

Логотип грути компаній ТіСОГрупа компаній «ТіСО» надає послуги з комплексної металообробки (лазерна порізка металу, плазмова порізка металу, рубка металу, згинання металу, порошкове фарбування металу).

Роботи виконуються на новому високоточному обладнанні.

Більш детально про металообробка, ви можете дізнатися тут.

Семінар «Передові технології безпеки» (відео)

Логотип СтилАрмКомпанія «СтілАрм» в рамках виставки «Безпека-2013» (15-18 жовтня 2013р., м. Київ) провела семінар на тему «Передові технології безпеки».

 

 

Детальніше...

Семінар «Системи контролю доступу» (відео)

Логотип СтилАрмКомпанія «СтілАрм» в рамках виставки «Безпека-2013» (15-18 жовтня 2013р., м. Київ) провела семінар на тему «Системи контролю доступу».

 

 

Детальніше...

Семінар по технічній теплоізоляції Promat

Логотип СтилАрм19 листопада в центральному офісі компанії «СтілАрм» відбувся семінар по технічній теплоізоляції Promat: Microtherm, Promasil, Duratec, Dalfratex, Promaton, Promaboard, Alsiflex, Micatech.

Детальніше...

БФК «Гуллівер»

Логотип СтилАрмКомпанія «СтілАрм» завершила роботи на одному з найвідоміших об'єктів Києва та України – багатофункціональному комплексі «Гуллівер» (пл. Спортивна, 1-а, метро «Палац Спорту»). Нашою компанією були змонтовані сотні протипожежних дверей, тисячі квадратних метрів вогнезахисту, встановлені болларди, револьверні (карусельні) двері, 14 турнікетів, а також різні архітектурні конструкції з металу і скла.

Детальніше...

Відкриття гуманітарної гімназії

Логотип СтілАрмПершого вересня 2013р. відбулося урочисте відкриття «Російсько-української гуманітарної гімназії» на вул. Закревського в м. Київ. Компанія «СтілАрм» поставляла різну продукцію і устаткування, а також виконувала ряд робіт на цьому об'єкті.

 

Детальніше...

Міжнародні ділові візити

Логотип СтілАрмЗа останні три місяця відбулися декілька зустрічей з нашими іноземними партнерами. Так на початку червня до нас приїжджав представник групи компаній FAAC Крістіан Морселлі.

Детальніше...

Додано розділ «Галерея»

Іконка розділу ГалереяШановні відвідувачі!
На нашому сайті створений розділ з галереєю встановленої продукції. Побачити наші турнікети, автоматику, двері, ворота, перегородки, в інтер'єрі, а також змонтований вогнезахист Promat, Ви зможете тут.
Ми продовжуємо працювати над поповненням портфоліо виконаних робіт, і галерея буде постійна поповнюватися новими фотографіями.

 

Оновлення в розділі «Каталоги»

Іконка розділу «Каталоги»   В розділі «Каталоги» нашого сайту додані каталоги продукції та презентації дверей, воріт і перегородок; турнікетів; інтегрованої системи безпеки S’TERN; систем блокування проїздів; а також автоматики для воріт і шлагбаумів Genius.

 

Оновлено розділ "Об'єкти"

логотип Корпорації В меню «Про нас» був оновлений розділ «Об'єкти».

 

 Тепер Ви можете ознайомитися з більш детальний списком об'єктів, на яких встановлена наша продукція.

Детальніше...

Модуль віддаленого управління SM-GSM-101

Лого СтілАрм   В розділ «Інструкції» додано:

     - Інструкція по установці та експлуатації SM-GSM-101;

     - Драйвер кабеля підключення до ПК;

     - Конфігуратор SM-GSM-101.

 

Увага! Архіви захищені паролем. Для отримання доступу просимо Вас звернутися до наших менеджерів. Контакти.

LEWIS

Тонкошарові безарматурні перекриття LEWISКомпанія «СТІЛАРМ» представляє Вашій увазі технологію тонкошарового перекриття для будівництва та реконструкції будівель - хромовані, оцинковані арматурні самонесучі сталеві листи, прокатані у формі ластівчин хвіст, виробництва заводу «REPPEL» (Нідерланди).

 

Детальніше...

Додано розділ "Каталоги"

Логотип СтілАрм   Спеціально для відвідувачів розділу «Контроль доступу транспорту» була додана сторінка «Каталоги». Тепер можна ознайомитися не тільки з каталогом FAAC, але і з pdf документами за розділами.

Детальніше...

Додано розділ "Креслення"

Логотип СтилАрм   У розділі «Документація» додана сторінка «Креслення», в якій відвідувачі можуть ознайомитися та завантажити pdf документи на весь асортимент турнікетів.

Детальніше...

Додано розділ "Інструкції"

Логотип СтілАрм   Додана сторінка «Інструкції» в розділі «Документація». Тепер інструкції з експлуатації можна запросити не тільки у відділі сервісу, але і завантажити на нашому сайті.

Детальніше...

Зниження цін на UniPOS

Логотип UniPOS  

Поспішаємо повідомити вам радісну новину: з січня ми підготували значне зниження цін на пожежну сигналізацію UniPOS! Ми сподіваємося, що нові ціни стануть приємним новорічним подарунком для вас, а також підвищать ефективність нашої співпраці.


Детальну інформацію про системи пожежної безпеки UniPOS ви можете дізнатися у відповідному розділі, або зателефонувавши нашим менеджерам по телефону (044) 291-21-01.

Новий сайт компанії СтілАрм

Логотип СтилАрмРаді вітати Вас на новому сайті компанії «СтілАрм»! Наш ресурс був кардинально перероблений, щоб йти в ногу з часом і максимально підвищити зручність користування сайтом.

 

Тепер сайт поділено на 5 основних розділів, посилання на які Ви можете бачити на будь-якій сторінці. Це «Безпека», «Протипожежний захист», «Турнікети», «Двері, ворота, перегородки» і «Контроль доступу транспорту». Перебуваючи на головній сторінці, Ви відразу можете перейти на сторінку підрозділу, який Вас зацікавив, не витрачаючи час на подолання довгого ланцюжка меню, як це було раніше.

Детальніше...

Компанія СтілАрм запустила інформаційний ресурс про автоматику для воріт та шлагбауми Genius

 Компанія СтілАрм, яка є офіційним та ексклюзивним дистриб’ютором продукції італійської компанії Genius S.p.A. в Україні, запускає новий ресурс присвячений виключно цьому бренду.

 

За допомогою ресурсу, як існуючі, так і потенційні клієнти компанії СтілАрм, зможуть ознайомитися з детальними характеристиками продукції, сферою її застосування, наявними аксесуарам та іншою корисною інформацією.

Детальніше...

Вогнезахисний матеріал Promat. Випробування на вогнестійкість.

   Логотип PromatВипробування негорючих плит Promat на вогнестійкість.

 

 

 

Детальніше...